
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Професійний гребінець з частими зубчиками, призначений для начісування та відділення пасм.
Особливості тонкого гребінця Honma Tokyo Comb:
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 27 мм |
| Стан | Новий |