


89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Цей гребінь підійде як для використання в домашніх умовах, так і стане добрим помічником для майстрів-перукарів. Однією з основних вимог до гребінців для мелірування та стрижок є зручність у використанні, а також безпека для волосся.
Особливості:
Розмір: 26х8.5х4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Карбон |
| Призначення гребінця | Мелірування |
| Довжина зубців | 40 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип гребінця | Гребінець |