



155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Практичні прозорі косметички стали одним із базових аксесуарів для зберігання та транспортування косметичних засобів та робочих інструментів як у роботі майстрів-візажистів та перукарів, так і для домашнього використання та можливих далеких поїздок. Також, несесер можна використовувати під домашню аптечку.
Особливості:
Розмір: 25х10х15см
Матеріал: ПВХ, товщина 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toni&Guy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Одна |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |