
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Гребінець Toni & Guy – професійний гребінець з ручкою, призначений для начісування та відділення пасм, має антистатичний ефект завдяки карбоновому матеріалу.
Гребінець підійде для процедури кератинового випрямлення, ботоксу чи нанопластики волосся.
Особливості тонкого гребінця для начісу Toni & Guy:
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toni&Guy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Карбон |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
| Стан | Новий |