
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Перукарський гребінець-лопатка для стрижки та тушовки волосся Professional Flat Top 75439 є інструментом, розробленим спеціально для професійних перукарів і стилістів, що прагнуть досягти максимальної точності у своїй роботі.
Особливості:
Матеріал: термостійкий ABS пластик
Довжина: 243 мм
Ширина: 55 мм
Довжина зубчиків: 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Для стрижки |
| Довжина зубців | 40 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість зубів | 31 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |