




79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Продувна щітка для розплутування та укладання волосся призначена для легкого розплутування мокрих локонів, роблячи при цьому м'який масаж шкіри голови. Щітка-браш допомагає створювати укладання та значно полегшує процес сушіння волосся феном. Аксесуар має вентиляційні отвори для проходження теплого повітря та зручну обтічну форму корпусу. Щітка-браш виготовлена з антистатичного пластику у різних колірних варіантах.
Особливості інструменту:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |