

90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Щітка-масажер для миття шкіри голови – це інноваційний інструмент, який забезпечує ефективне очищення та одночасно масаж шкіри голови.
Особливості:
Використання щітки не тільки покращує стан шкіри голови, допомагаючи видалити ороговілі клітини та стимулюючи ріст волосся, але також сприяє розслабленню та зняттю стресу після довгого дня.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Кількість зубів | 25 шт. |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |